دانلود bluelight filter for eye protection محافظت از چشمها

دانلود bluelight filter for eye protection  اپلیکیشن فیلتر نور آبی جهت محافظت از چشمها

Bluelight-Filter-for-Eye-Care-Premium-1.76

در این بخش به معرفی برنامه ای می پردازیم که برای بسیاری ازکاربران گوشی های تلفن همراه موثر و لازم است. آیا چشمهای شما هم در زمان استفاده طولانی از تلفن همراه خود برای مطالعه اخبار، وب گردی و چک کردن ایمیل هایتان مخصوصا در هنگام شب و یا محیط تاریک، دچار سوزش و خستگی می شود؟ چاره این مشکل در برنامه ای که در این قسمت معرفی می کنیم بسیار نهفته است. شما می توانید با نصب رایگان   استفاده از این برنامه سبک و کارآمد، فشار وارد شده بر چشمهای خود را در حین استفاده از صفحه  نمایش گوشی یا تبلت خود کاهش دهید.

قابلیت های برنامه bluelight filter for eye protection :

  • فیلتر صفحه نمایش جهت محافظت از چشمهای شما

شما می توانید به راحتی فشار وارد شده به چشمهایتان را کاهش دهید. این کار بسیار ساده و در عین حال موثر توسط این برنامه صورت می پذیرد. تنها کاری که باید انجام دهید اجرا کردن این برنامه است.

  •  فیلتر صفحه با رنگ طبیعی

فیلتر این برنامها دارای رنگ طبیعی است که بوسیله آن شما قادر خواهید بود اخبار، ایمیلها و صفحات اینترنتی را به سهولت و با شفافیت بالا مطالعه کنید. این برنامه نور صفحه نمایش شما را کاهش نمی دهد بلکه رنگ آن را با کاهش نور آبی، طوری تنظیم می کند که کمترین فشار ممکن به چشمهای شما وارد شود.

  • عملیات ساده

کار با این برنامه بسیار ساده بوده و با یک لمس انگشت فعال می شود. همچنین شما می توانید شفافیت فیلتر را در بین ۵ حالت رنگی مختلف تنظیم کنید.

  • روشن و خاموش شدن سریع و ساده

با قرار دادن یک آیکون برنامه در نوار وضعیت گوشی خود، می توانید به راحتی روشن و خاموش بودن فیلتر را کنترل نمایید.

  • روشن شدن همزمان با گوشی

می توانید فعال بودن و نبودن فیلتر را هم زمان با روشن شدن دستگاه اندرویدی خود تنظیم کنید.

  • اپلیکیشن بسیار ساده

این برنامه تنها زمانیکه در حال تنظیم شدت و دمای نور صفحه نمایش هستید از باتری دستگاه شما استفاده می کند به همین دلیل بر خلاف برخی برنامه های مشابه، تاثیر منفی بر عمر باتری و عمکلرد آن نخواهد داشت.

درصورتیکه شما هم از جمله افرادی هستید که بصورت مداوم از گوشی تلفن همراه هوشمند و یا تبلت خود استفاده می کنند، به شما هم اکیدا توصیه میکنیم این برنامه را بر روی دستگاه خود نصب کنید و از آسیب های جدی که ممکن است به چشم شما وارد شود جلوگیری نمایید.  حجم کم، نصب آسان و عملکرد فوق العاده این برنامه ساده، آن را در زمره برنامه های برگزیده قرار داده است.

نظر خود را بنویسید

قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه فرمایید:

نظرات و سوالات خود را فقط در مورد مطلب فوق ارسال نمایید.

نظرات و یا سوالاتی که به فارسی نوشته نشده باشند تایید نخواهند شد.

برای درخواست بازی یا برنامه از قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.