دانلود Oxford Handbook CliniEx & P S برنامه پزشکی آکسفورد

برنامه هندبوک پزشکی آکسفورد Oxford Handbook CliniEx & P S

613JT+j8NJL._SL1078_

Oxford Handbook CliniEx & P S همانگونه که می دانید انتشارات دانشگاه آکسفورد همواره تامین کننده بهترین، کامل ترین و پرطرفدارترین منابع علمی می باشد که ما امروز قصد معرفی اپلیکیشن هندبوک معاینات بالینی این انتشارات از زیر مجموعه انتشارات پزشکی این دانشگاه را برای سیستم عامل اندروید داریم. نسخه دوم هندبوک معاینات پزشکی و مهارت های عملی دانشگاه آکسفورد بوسیله کتابخانه موبایلی MedHand در قالب بک برنامه اندرویدی برای گوشی های تلفن همراه توسعه یافته و در دسترس کاربران به ویژه دانشجویان پزشکی، پرستاران و بهیاران قرار گرفته است. شما می توانید با استفاده ازاین برنامه به سرعت و سهولت به اطلاعات تخصصی پزشکی خود را در قالب برنامه ای با رابط کاربری جذاب و اطلاعات کاربردی و دقیق در اختیار داشته باشید.

قابلیتهای برنامه هندبوک معاینات بالینی آکسفورد عبارت است از:

  • قابلیت جستجوی پیشرفته
  • قابلیت نشانه گذاری
  • مجموعه کامل محاسبات پزشکی شامل : شاخص توده بدن، جریان بازدمی، محاسبه اصلاح کاهش آب بدن و غیره
  • تمام رنگی به همراه تصاویر و نمودار های با رزولوش بالا به منظور کمک به درک مطالبنمایش تاریخچه کاربری
  • یادداشت گذاری

این اپلیکیشن علاوه بر اینکه مرجع فوری و ضروری و راهنمای کاربردی برای دانشجویان پزشکی می باشد، تنها هندبوکی در حوزه معاینات پزشکی است که حاوی تاریخچه، آزمایشات پزشکی، تمرینات عملی و تفسیر داده ها می باشد. علاوه بر این اقدامات اساسی مورد انتظار از دانشجویات پزشکی و پرستاری به همراه تئوری و تمرین و عوارض هر یک از اقدامات نیز از جمله مواردی است که در اختیار کاربران قرار می گیرد.

تغییرات این نسخه از برنامه عبارتند از:

  • اضافه شدن بخشهای جدید در مورد چشم
  • افزوده شدن بخشهای مربوط به ارتباطات غیر کلامی و زبان بدن
  • بهبود بخش تمرینات عملی ا

این هندبوک به نحوی طراحی شده تا دسترسی شما را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاعات کلیدی مهیا نموده و علاوه بر اختصار، کلیه اطلاعات مربوط به معاینات بالینی را در اختیار قرار دهد. حدود ۱۴۰ تصویر تمام رنگی به شما کمک می کند تا در کنار مطالب تئوری، معاینات عملی را با دقت اجرا نمایید.

 

نظر خود را بنویسید

قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه فرمایید:

نظرات و سوالات خود را فقط در مورد مطلب فوق ارسال نمایید.

نظرات و یا سوالاتی که به فارسی نوشته نشده باشند تایید نخواهند شد.

برای درخواست بازی یا برنامه از قسمت تماس با ما اقدام فرمایید.